hacking.pl – coraz gorzej

Wiadomosc z hacking.pl:

Fakap na GPW Security | 2007-02-13 13:01:54 | Autor: Rafał Pawlak Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie poinformowała w komunikacie, że Decyzją Przewodniczącego Sesji obrót giełdowy został zawieszony od godz. 11.05 do (prawdopodobnie) 14.00. Zawieszenie zostało spowodowane przerwą w komunikacji między Giełdą a domami maklerskimi. Zawieszono notowania giełdowe do czasu przywrócenia komunikacji. Zawieszenie sesji oznacza, że transakcje nie są zawierane. Jednocześnie zlecenia nie mogą być przyjmowane. Wszystkie zlecenia wprowadzone do systemu przed zawieszeniem są w systemie. Giełda poinformowała, że informacja o wznowieniu publikacji zostanie podana w odrębnym komunikacie. źródło: GWP

Nie znam slowa fakap, jednak rozsadek mi podpowiada, ze to spolszczone angielskie przeklenstwo. Hacking.pl mial ambicje byc powaznym serwisem, nie zawsze sie udawalo: naciagali fakty, robili z igly widly itp. Tym razem jednak totalnie przesadzili.

6 myśli nt. „hacking.pl – coraz gorzej”

  1. Poziom hacking.pl już dawno zszedł na psy. Ostatnio zauważyłem, że każdy ich news znajduje się na wykop.pl tylko dlatego, że pod ich newsami jest link do dodania go do wykopu…

  2. Ja wiem, ze dawno zeszli na psy, ale w sensie merytorycznym. Nie zdarzylo im sie natomiast umiescic przeklenstwa w tytule news. Tym razem jest to po prostu niebywale.

  3. Probowalem przekrecic slowo atak – ale ni jak sie maja po drodze literki na klawiaturze, coby je z "fakap" pomylic – wiec moze faktycznie chodzi o przeklenstwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *