Linuksowy Dropbox dla wszystkich

Właśnie jadę do pracy i niektywna dotychczas ikonka Dropboksa poinformowała mnie o połączeniu z usługą. Jednocześnie ikony folderów w katalogu Dropbox zmieniły się, sugerując pełne zsynchronizowanie z serwerem.

Co w tym takiego ciekawego? Ano to, że wcześniej z Linuksowego klienta korzystać mogli jedynie wyselekcjonowani beta testerzy. Od dzisiaj najwidoczniej wystarczy zainstalować klienta by cieszyć się wszystkimi funkcjami Dropboksa. Po szczegóły zapraszam na forum serwisu.

Usługa wydaje się być całkiem interesująca, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że jest to jedyne narzędzie do synchronizacji online posiadające klienta pod Linuksa. Jeśli ktoś bardzo pragnie osobiście potestować, mam kilka zaproszeń.

28 myśli nt. „Linuksowy Dropbox dla wszystkich”

  1. Czekałem na zaproszenie ponad dwa miesiące… Kilkanaście dni temu, zaprosił mnie Fiedoruk.

    Również sobie chwalę DropBoksa – trzy komputery, cztery systemy operacyjne, tak więc jest co synchronizować.

  2. Dropbox na Ubuntu

    To, że Dropbox jest dostępny na Linuksy możemy się dowiedzieć m.in. od Tomasza. Czym jest Dropbox? Otóż Dropbox jest wirtualnym dyskiem, który synchronizuje dane pomiędzy naszym komputerem, a serwerem. Co jest w nim takiego fajnego? Otóż […]

  3. marduk: poszło

    ale wciąż nie wiem czemu się tak domagacie tych zaproszeń, skoro można użyć ogólnodostępnego kodu ( ja tak konto założyłem)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *